ماساژ سنگ داغ

بازدید : 4056   |      

امروزه ماساژ سنگ داغ جزء ماساژهای شناخته شده در دنیا محسوب میشود که تاثیر درمانی بسیار زیادی روی بافتهای عمیق، سیستم عصبی، غدد درون ریز و برون ریز و… دارد. این ماساژ با استفاده از سنگ، گرما و روغن انجام میشود و با افزایش گردش خون، موجب دفع سموم موجود در بدن از طریق سطح پوست میشود. ماساژ سنگ ترکیبی از تکنیکهای اویل ماساژ (ماساژ با روغن) و رفلکسولوژی است که در کنار خواص درمانی سنگ، گرما و روغن سبب باز شدن مسیرهای انرژی بدن (مریدین ها) گردیده و سبب ارتقاء آرامش فرد میشود

جهت رزرو با ما تماس بگیرید
دهکده ماساژ
09155333876 ، 05138475950‬‏

ماساژ سنگ داغ

در این ماساژ با استفاده از سنگهای مخصوص که با استفاده از دستگاه به حرارت مورد نظر رسیده اند، عضلات و اعصاب بدن آرام گردیده و درد و تنش از آنها خارج می شود. این سنگها دارای خواص شفابخش بی نظیری می باشند که با انتقال انرژی به نقاط خاص اثری فوق العاده بر ذهن و جسم می گذارند.

معجزه سنگ‌ها (ماساژ سنگ داغ)

برای شمایی که به خواص جادویی سنگ‌ها معتقدید

در بدن همه انسان‌ها چاکرا‌ه‌هایی وجود دارد که امواج مثبت و منفی از این چاکراه‌ها به بدن انسان وارد و خارج می‌شود اما یکی از روش‌های کنترل ورود و خروج انرژی‌های مثبت و منفی ماساژ با استفاده از سنگ‌های آذرین با خاصیت‌های بی‌اندازه و انرژی مثبت آن است. ماساژ سنگ داغ ماساژی بسیار لذت‌بخش است که با ویژگی درمانی و آرامبخش سنگ‌های آتش‌فشانی که دارد به رفع گرفتگی عضلات وگردش خون کمک ویژه‌ای می‌کند.

در این نوع ماساژ، چند نوع از سنگ‌های آتش‌فشانی، سنگ مرمر و نمک در آب گرم حرارت داده شده در روغن‌های معطر غلتانده می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. یعنی ماساژ‌دهنده سنگ‌های حرارت دیده در اندازه‌های مختلف را روی نقاط کلیدی بدن قرار می‌دهد تا وزن و گرمای سنگ‌ها معجزه نرم شدن بافت‌های قسمت‌های مختلف بدن را به شما منتقل کند و در نتیجه امواج منفی را از بدن خارج کند. تا جایی که حرارت سنگ‌های آتش‌فشانی به عمق ماهیچه‌های خسته و ستون مهرها نفوذ می‌کند.

همچنین چیدن این سنگ‌ها در پایان ماساژ پشت گردن تا کمر موجب تسکین سیستم اعصاب مرکزی بدن ماساژ‌گیرنده می‌شود. این ماساژ که تلفیقی از ماساژ سنتی و مدرن است باعث تسکین درد و توازن انرژی بدن و در نهایت آرامش می‌شود به ویژه اینکه این ماساژ در فصول سرد سال از پرطرفدارترین و دلچسب‌ترین ماساژ‌هاست. ماساژ سنگ داغ به کسانی توصیه می‌شود که به گرفتگی‌های عضلانی عمیقی در طول روز دچار می‌شوند و نیز برای افرادی که تمایل زیادی به دفع سموم بدن، تقویت سیستم عصبی و افزایش تمرکز دارند .

اما این ماساژ را به افراد مبتلا به دیابت، افراد مبتلا به فشار خون بالا و نارسایی‌های قلبی، افرادی که به علت مصرف دارو یا ابتلا به بیماری خاص غلظت خون‌شان کاهش یافته است، پیشنهاد نمی‌کنیم. زمان معمول استفاده از ماساژ سنگ داغ از 60 تا 90 دقیقه بوده و هزینه آن در سالن‌های مختلف از 200 تا 250 هزار تومان تفاوت ‌دارد.


انواع ماساژ مرتبط