ماساژ سوئدی

بازدید : 3665   |      

ماساژ سوئدی شایع‌ترین و شناخته‌شده‌ترین ماساژ غربی است. درواقع، ماساژ سوئدی پایۀ ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق، ماساژ آروماتراپی و دیگر ماساژهای معروف است.

جهت رزرو با ما تماس بگیرید
دهکده ماساژ
09155333876 ، 05138475950‬‏

ماساژ سوئدی یک روش درمانی ماساژ بوده که به وفور در ایالات متحده آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است . بر خلاف ماساژهای آسیایی که به کانال‌های انرژی بدن توجه و روی آن تمرکز می‌کنند، درمانگران از ماساژ سوئدی برای تحریک گردش خون، تخلیۀ سیستم گردش خون، آزاد کردن عضلات تنگ، بازگرداندن محدودۀ حرکات و ازبین‌بردن درد استفاده می‌کنند.

این ماساژ با استفاده از روغنهای گرم باعث شل شدن عضلات منقبض شده به علت فعالیتهای بدنی و یا خستگیهای روزمره می گردد.اگر نیاز به ریلکسیشن و آرامش تمام بدن دارید این ماساژ به شما توصیه می شود.

به عنوان یکی از بخش های ماساژ سوئدی، یک درمانگر از دستان، ساعد و آرنج خود برای دست ورزی بروی بدن شخص ماساژ گیرنده استفاده می کند که شامل روش های ورز دادن، ضربه زدن، فشار دورانی و کشش می باشد.

مزایای ماساژ سوئدی
ماساژ سوئدی می تواند به درمان اختلالات سلامتی متفاوت کمک شایانی کند که علاوه بر فراهم آوردن یک تجربه آرامش دهی کامل، این تکنیک می تواند موارد زیر را نیز به ارمغان بیاورد:
. بهبود اختلالات تنفسی و گردش خون
. بهبود درد کمر
. بهبود تاندونیت
. بهبود میگرن و دیگر سردرد ها
. بهبود اسپاسم های عضلانی
. بهبود درد مفاصل
. بهبود استرس و اضطراب

 


انواع ماساژ مرتبط