ماساژ لاغری موضعی

بازدید : 4929   |      

ماساژ لاغری موضعی

جهت رزرو با ما تماس بگیرید
دهکده ماساژ
09155333876 ، 05138475950‬‏

ماساژ لاغری موضعی

این نوع ماساژ با بهره گیری از روغن های ترکیبی گیاهی همچون فلفل، زنجبیل و جلبک های دریایی به همراه حرکات سریع و تکنیکی باعث شکسته شدن بافت های سفت چربی و لیفت شدن آنها می شود.

فواید ماساژ لاغری

یکی از انواع ماساژ، ماساژ لاغری است که میتواند لاغر شدن را تا حد زیادی تسریع کند. البته اینگونه از ماساژ ها باید در کنار حرکات ورزشی منظم انجام شود تا تاثیر درازمدتی داشته باشد. از فواید ماساژ لاغری این است که، فشار خون و جریان خون لنفاوی را بهبود بخشیده و موجب می شود تا متابولیسم در بدن به درستی انجام شود.

حال اگر این ماساژ بلافاصله بعد از ورزش و توسط متخصص انجام شود، عضلات ترمیم شده و مواد زاید از بدن خارج می شوند. علاوه براین، ماساژ میتواند از طریق کمک کردن حجم توده چربی، به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر کاهش وزن و لاغر شدن تاثیر بگذارد.

فواید ماساژ صورت
اولین، تصویری که از هر فردی مشاهده می شود، چهره اوست بنابراین، باید تا جایی که میتوان آنرا با طروات و شاداب نگه داشت. ماساژ صورت، یکی از شیوه هایی است که به این هدف کمک کرده و در نهایت چهره ای سرزنده و بدون چروک باقی میگذارد. فواید ماساژ صورت میتواند به شرح زیر باشد:
کاهش و تسکین دروهای موضعی صورت و عضلات آن
کم کردن استرس ها و جلوگیری از بیماری های مربوط به اعضای صورت
لطیف شدن و روشن تر شدن پوست صورت
کم شدن چروک ها مخصوصا در محل دور چشم
افزایش جریان خون در صورت
این ماساژ مخصوصا برای پوست های حساس، مفید و موثر تر بوده و با استفاده از شست ، کف دست، انگشت اشاره ، انـگشت میانی و نوک انگشتان انجام می شود.


انواع ماساژ مرتبط