ماساژ بامبو

بازدید : 5253   |      

بامبو در مشرق زمین نماد قدرت، باروری، جوانی، رفاه، صلح، صلابت، شخصیت، انعطاف پذیری، صداقت و سادگی است.با افزایش سن، میزان سیلسیوم بدن کاهش یافته و پوست به تدریج شل و خشک شده و چروک ها نمایان می شوند. بامبو غنی از سیلیس و مواد معدنی است که برای درمان روماتیسم، نرم کردن و تقویت پوست، همچنین پیشگیری از بروز چروک بسیار مفید است. از فواید این نوع ماساژ می توان به کاهش دردهای مزمن از جمله کمر درد و سردرد، افزایش گردش خون، کاهش استرس و اضطراب و بالا بردن سطح انرژی اشاره کرد.

جهت رزرو با ما تماس بگیرید
دهکده ماساژ
09155333876 ، 05138475950‬‏

ماساژ بامبو

اگر از درمان­گر ماساژ خود در رابطه با ماساژ عمقی بپرسید، ماساژ بامبو بهترین انتخاب می ­باشد. مجموعه­ ای از ابزارهای بامبو با طراحی خاص، این امکان را به ماساژگر می ­دهد تا به عمقی که شما تمایل دارید بدون توسل به آرنج ­های خود دسترسی داشته باشد. نکته شگفت انگیز، بامبو حتی بهتر از سنگ­ های گرم، گرما را در خود نگه می ­دارد، که منجر به گرم شدن عضلات برای کارهای عمقی­ تر می­ شود.

ماساژ بامبو برای قهرمانان و افراد با عضلات قوی بسیار مناسب می ­باشد. چوب­ های بزرگ بامبو منجر به ایجاد ضربات قوی می ­شود، در حالی که قطعات کوچکتر منجر به تسهیل ماساژگر برای کارهای با جزئیات بیشتر می ­شود. درمانگر یک جفت چوب با سرهای پد مانند را استفاده می ­کنند و همانند نواختن یک درام ضرباتی را بر روی بدن شما وارد می­ کند.

اگر در ران­ های خود احساس سختی می­ کنید و نیاز به کارهای عمقی بر روی این عضلات دارید، این راه­حل درمانی شما می ­باشد. بامبو یک وسیله عالی برای راحت کردن عضلات شما می­ باشد –روش ماساژ که نیروی عمقی به صورت سریع و یا آهسته- برای از بین بردن هر نوع چسبندگی مورد استفاده قرار می­­ گیرد. با اینکه بامبو مشابه ماساژ عمقی نمی ­باشد، برای درمان­گر تنها مراجعه به همراه وسایل مورد نیاز کافی می ­باشد.


انواع ماساژ مرتبط